Home

barieră Răspunde Foame academica clinceni uta arad cine transmite spray uræøte Injecţie

UTA Arad vs Acs FC Academica Clinceni: Live Score, Stream and H2H results  3/11/2022. Preview match UTA Arad vs Acs FC Academica Clinceni, team, start  time. Tribuna.com
UTA Arad vs Acs FC Academica Clinceni: Live Score, Stream and H2H results 3/11/2022. Preview match UTA Arad vs Acs FC Academica Clinceni, team, start time. Tribuna.com

UTA Arad, victorie fără emoții în fața Academicii Clinceni, 3-0

UTA Arad - Academica Clinceni - CASA Liga 1

UTA Arad face curăţenie! Arădenii au renunţat la mai mulţi jucători,  printre care Adrian Petre sau Alexandru Albu
UTA Arad face curăţenie! Arădenii au renunţat la mai mulţi jucători, printre care Adrian Petre sau Alexandru Albu

VIDEO Liga 1, play-out: CS Mioveni, victorie importantă cu Academica  Clinceni - HotNews.ro
VIDEO Liga 1, play-out: CS Mioveni, victorie importantă cu Academica Clinceni - HotNews.ro

UTA Arad vs FC Academica Clinceni rezultate live, H2H și echipe de start |  Sofascore
UTA Arad vs FC Academica Clinceni rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

Academica Clinceni a pierdut licenţa pentru Liga 1! Dinamo şi-a asigurat  prezenţa la baraj - Antena Sport
Academica Clinceni a pierdut licenţa pentru Liga 1! Dinamo şi-a asigurat prezenţa la baraj - Antena Sport

Prima TV transmite meciul FCSB – Academica Clinceni. Unul dintre  comentatori va fi Florin Călinescu - România Liberă
Prima TV transmite meciul FCSB – Academica Clinceni. Unul dintre comentatori va fi Florin Călinescu - România Liberă

UTA - Academica Clinceni 3-0. Otele, "dublă" de senzație. Echipa lui Ionuț  Badea e lider în play-out - Antena Sport
UTA - Academica Clinceni 3-0. Otele, "dublă" de senzație. Echipa lui Ionuț Badea e lider în play-out - Antena Sport

Ilie Poenaru este noul antrenor al echipei UTA Arad - HotNews.ro

Liga 1: Victorie uriașă pentru Academica Clinceni - spotmedia.ro

Live video Hermannstadt - UTA Arad! Arădenii vor victorie, sibienii se  luptă pentru puncte
Live video Hermannstadt - UTA Arad! Arădenii vor victorie, sibienii se luptă pentru puncte

UTA Arad - CFR Cluj 1-1, în etapa a 13-a din SuperLiga. Campioana pune  capăt seriei de 4 victorii consecutive. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
UTA Arad - CFR Cluj 1-1, în etapa a 13-a din SuperLiga. Campioana pune capăt seriei de 4 victorii consecutive. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

Opt cazuri de COVID-19 și la Academica Clinceni!

VIDEO Liga 1: UTA Arad, victorie în primul meci din play-out (3-0 vs Academica  Clinceni) - HotNews.ro
VIDEO Liga 1: UTA Arad, victorie în primul meci din play-out (3-0 vs Academica Clinceni) - HotNews.ro

Liga 1: Gaz Metan, victorie la limită în deplasarea de la UTA Arad -  spotmedia.ro
Liga 1: Gaz Metan, victorie la limită în deplasarea de la UTA Arad - spotmedia.ro

Academica Clinceni – UTA Arad 0-3 | Ionuț Chirilă, un nou discurs uluitor:  "Per ansamblu, eu sunt mulțumit!" L-a făcut praf pe puștiul Ștefan Dobre:  "Îi trebuie clar o pauză! E hilar!" - Antena Sport
Academica Clinceni – UTA Arad 0-3 | Ionuț Chirilă, un nou discurs uluitor: "Per ansamblu, eu sunt mulțumit!" L-a făcut praf pe puștiul Ștefan Dobre: "Îi trebuie clar o pauză! E hilar!" - Antena Sport

VIDEO | Fază de neconceput în Academica Clinceni - UTA! Portarul lui Ionuţ  Chirilă s-a făcut de râs şi a încasat un gol incredibil! Goalkeeper-ul a  fost schimbat la pauză
VIDEO | Fază de neconceput în Academica Clinceni - UTA! Portarul lui Ionuţ Chirilă s-a făcut de râs şi a încasat un gol incredibil! Goalkeeper-ul a fost schimbat la pauză

Academica Clinceni - UTA Arad 0-3 | "Bătrâna Doamnă" a urcat pe loc de  play-off! Dezastrul continuă la echipa lui Ionuț Chirilă - Antena Sport
Academica Clinceni - UTA Arad 0-3 | "Bătrâna Doamnă" a urcat pe loc de play-off! Dezastrul continuă la echipa lui Ionuț Chirilă - Antena Sport

UTA Arad – CS Mioveni, scor 1-0, în Liga 1 Casa... | News.ro

Academica Clinceni - UTA Arad 0-3, în etapa #13

VIDEO Academica Clinceni - UTA 0-3. Chirilă rămâne fără victorie. UTA a  tranşat meciul în prima repriză
VIDEO Academica Clinceni - UTA 0-3. Chirilă rămâne fără victorie. UTA a tranşat meciul în prima repriză