Home

iertare Mamut față campionat polo pe apa juniori femei presupune viscol formă

H2Opolo - Hold your Breath - noutati si statisitici din polo pe apa

Campionatul Național al junioarelor U15 la polo pe apă! O remiză și o  înfrângere pentru poloistele de la CSM Unirea Alba Iulia! • Alba Sport
Campionatul Național al junioarelor U15 la polo pe apă! O remiză și o înfrângere pentru poloistele de la CSM Unirea Alba Iulia! • Alba Sport

Naționala României de Polo feminin U19 a terminat Campionatul European U19  din Netanya, pe locul 14! • Alba Sport
Naționala României de Polo feminin U19 a terminat Campionatul European U19 din Netanya, pe locul 14! • Alba Sport

Stiri noi – Federația Română de Polo

ARTICOL Chelsea Gandrabura: ,,Fratele meu făcea polo de când era mic și  tata a decis că vrea să mă vadă și pe mine în sportul acesta.” – Federația  Română de Polo
ARTICOL Chelsea Gandrabura: ,,Fratele meu făcea polo de când era mic și tata a decis că vrea să mă vadă și pe mine în sportul acesta.” – Federația Română de Polo

Polo feminin: România s-a calificat în premieră la Europene | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Polo feminin: România s-a calificat în premieră la Europene | AGERPRES • Actualizează lumea.

CE Split 2022: România a debutat cu înfrângere in turneul feminin – H2O polo  - hold your breath
CE Split 2022: România a debutat cu înfrângere in turneul feminin – H2O polo - hold your breath

Polo pe apă - Wikipedia

Polo feminin – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei STEAUA Bucureşti

Start în Superliga Națională de polo - Sport Clasic

juniori polo – Federația Română de Polo

Ne-am aflat adversarele de la Campionatul European din 2022! – H2O polo -  hold your breath
Ne-am aflat adversarele de la Campionatul European din 2022! – H2O polo - hold your breath

Polo masculin: CSM Oradea a câştigat şi ultimul meci din turneul preliminar  al Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo masculin: CSM Oradea a câştigat şi ultimul meci din turneul preliminar al Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

Feminin – H2O polo - hold your breath

Naționala masculină de polo juniori s-a calificat la Campionatul European  din Georgia
Naționala masculină de polo juniori s-a calificat la Campionatul European din Georgia

POLO. Peste 270 de goluri înscrise de orădeni la un turneu zonal de juniori  | Digi24
POLO. Peste 270 de goluri înscrise de orădeni la un turneu zonal de juniori | Digi24

Federaţia Română de Polo a încheiat campionatele cu clasamentul actual;  Steaua a câştigat la masculin, iar
Federaţia Română de Polo a încheiat campionatele cu clasamentul actual; Steaua a câştigat la masculin, iar

Clasament Juniori I Tur, Zona Nord si Sud. – Federația Română de Polo

Echipa de polo a României a fost învinsă în meciul de debut la Europenele  de juniori
Echipa de polo a României a fost învinsă în meciul de debut la Europenele de juniori

POLO: Campionii au rămas... campioni | Digi24

Campionat Național de Juniori II la polo

România a obținut găzduirea unui turneu de calificare la Euro 2022 la  feminin – Federația Română de Polo
România a obținut găzduirea unui turneu de calificare la Euro 2022 la feminin – Federația Română de Polo

CUPA ROMÂNIEI LA POLO PE APĂ – ediția 2019-2020 – CSM CORONA BRASOV

JUNIORI – H2O polo - hold your breath

POLO De la promisiunea unui copil pentru tatăl lui, la „Le Magicien“ |  Newsweek Romania
POLO De la promisiunea unui copil pentru tatăl lui, la „Le Magicien“ | Newsweek Romania

Federația Română de Polo – Site-ul oficial al Federației Române de Polo

România s-a calificat în premieră la Europene la polo feminin - Stiri pe  surse - Cele mai noi stiri
România s-a calificat în premieră la Europene la polo feminin - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Meci de polo feminin la Focșani | România- Germania turul barajului de  calificare la Campionatul European de Senioare Budapesta 2020
Meci de polo feminin la Focșani | România- Germania turul barajului de calificare la Campionatul European de Senioare Budapesta 2020