Home

Realist invenţie Schimb digi oradea polo pe apa lot zgomot prea mult Dezavantaj

Polo: CSM Digi Oradea se luptă pentru calificarea între primele 12 cluburi  europene - Radio DEEA
Polo: CSM Digi Oradea se luptă pentru calificarea între primele 12 cluburi europene - Radio DEEA

VIDEO CSM Digi Oradea s-a calificat în optimile de finală ale Champions  League!
VIDEO CSM Digi Oradea s-a calificat în optimile de finală ale Champions League!

Steaua și CSM Oradea oferă 15 din cei 23 de jucători din lotul României de  polo
Steaua și CSM Oradea oferă 15 din cei 23 de jucători din lotul României de polo

CSM Digi Oradea a câştigat Cupa României la polo pe apă | Sport | România  Actualitați
CSM Digi Oradea a câştigat Cupa României la polo pe apă | Sport | România Actualitați

Polo pe apă. CSM Digi Oradea a învins-o pe CSA Steaua, în finala Cupei  României
Polo pe apă. CSM Digi Oradea a învins-o pe CSA Steaua, în finala Cupei României

POLO. CSM Digi Oradea, victorii lejere la Arad | Digi24

Naționala de polo s-a reunit la Oradea | Digi24

Romanian Water Polo — Steaua and CSM Digi Oradea Play for Gold - Total  Waterpolo
Romanian Water Polo — Steaua and CSM Digi Oradea Play for Gold - Total Waterpolo

POLO. Federaţia de polo, ameninţată cu instanţa de campioana CSM Digi Oradea  | Digi24
POLO. Federaţia de polo, ameninţată cu instanţa de campioana CSM Digi Oradea | Digi24

POLO. Derbi pentru primul loc, între CSM Digi Oradea și Steaua | Digi24

BihorStiri.ro Spaniolul Roca, format la Barcelona, este component al CSM Digi  Oradea - BihorStiri.ro
BihorStiri.ro Spaniolul Roca, format la Barcelona, este component al CSM Digi Oradea - BihorStiri.ro

Trei noutăți în lotul echipei de polo CSM Digi Oradea | Ziarul de Sport

BihorStiri.ro Multe noutăți în lotul poloiștilor de la CSM Digi, la reunire  - BihorStiri.ro
BihorStiri.ro Multe noutăți în lotul poloiștilor de la CSM Digi, la reunire - BihorStiri.ro

Poloiștii de la CSM Digi Oradea joacă in ultima etapă a sezonului regulat  din Superliga Națională - AlesdOnline
Poloiștii de la CSM Digi Oradea joacă in ultima etapă a sezonului regulat din Superliga Națională - AlesdOnline

Trei jucatori de la CSM Digi Oradea, la lotul national de polo seniori,...

Video | Steaua e noua campioană în Superliga Națională de polo! A câștigat  cu 3-2 la general finala cu CSM Digi Oradea
Video | Steaua e noua campioană în Superliga Națională de polo! A câștigat cu 3-2 la general finala cu CSM Digi Oradea

Dominație roș-albastră. Steaua a câștigat Cupa României la polo după o  finală fără istoric, 12-
Dominație roș-albastră. Steaua a câștigat Cupa României la polo după o finală fără istoric, 12-