Federația Română de Volei a micșorat unele taxe pentru cluburi. Înscrierea  în A1 și A2 e mai ieftină. O decizie se referă și la copii și juniori –  Doarvolei
Federația Română de Volei a micșorat unele taxe pentru cluburi. Înscrierea în A1 și A2 e mai ieftină. O decizie se referă și la copii și juniori – Doarvolei

FOTO Volei feminin: Victorie pentru naționala României în partida cu Letonia

Jucătoare de volei feminin Poza gratuite - Public Domain Pictures

Meci superb! Speranţa Chişinău a bătut echipa Universităţii de Stat din  Transnistria | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Meci superb! Speranţa Chişinău a bătut echipa Universităţii de Stat din Transnistria | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Volei feminin: CSM Lugoj s-a calificat în optimile Cupei Challenge |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: CSM Lugoj s-a calificat în optimile Cupei Challenge | AGERPRES • Actualizează lumea.

volei feminin - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene

lot romania volei feminin – Doarvolei

Volei feminin: România a câştigat grupa din preliminariile Campionatului  European, după 3-2 cu Israelul | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: România a câştigat grupa din preliminariile Campionatului European, după 3-2 cu Israelul | AGERPRES • Actualizează lumea.

Volei feminin- Poze | "U" Cluj 1919

FOTO | CS Alba Blaj a declanșat fiesta la finalul meciului cu Dinamo.  Echipa de volei feminin a câștigat al treilea titlu consecutiv de campioană
FOTO | CS Alba Blaj a declanșat fiesta la finalul meciului cu Dinamo. Echipa de volei feminin a câștigat al treilea titlu consecutiv de campioană

România a reuşit prima sa victorie la Campionatul European U19 de volei  feminin - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
România a reuşit prima sa victorie la Campionatul European U19 de volei feminin - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

Campionatul Mondial feminin de volei: Serbia a învins Brazilia și e sigură  de calificarea în faza a doua. Olanda, a doua calificată. Programul  meciurilor de marți – Doarvolei
Campionatul Mondial feminin de volei: Serbia a învins Brazilia și e sigură de calificarea în faza a doua. Olanda, a doua calificată. Programul meciurilor de marți – Doarvolei

100 de ani de la înființarea clubului „U”! Cupa centeratului la volei  feminin are loc în acest weekend - EBS Radio
100 de ani de la înființarea clubului „U”! Cupa centeratului la volei feminin are loc în acest weekend - EBS Radio

Urare foto inedită a forului european de volei de... | News.ro

Volei feminin: Bulgaria - Romania

Volei feminin: România a pierdut în faţa Turciei (1-3), la Cluj-Napoca, la  debutul său la Campionatul European 2021 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Volei feminin: România a pierdut în faţa Turciei (1-3), la Cluj-Napoca, la debutul său la Campionatul European 2021 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Campionatul European Under 19 (f): Imagini cu jucătoarele României în  meciul cu Belarus – Doarvolei
Campionatul European Under 19 (f): Imagini cu jucătoarele României în meciul cu Belarus – Doarvolei

programul campionatul european de volei masculin 2019 lethal &  treehouseworldcup.com
programul campionatul european de volei masculin 2019 lethal & treehouseworldcup.com

Urmeazăne bronz Descoperire cupa challenge volei - wenzel-ritterspiele.com

Ce generație frumoasă! România - între primele opt din lume la Campionatul  Mondial de volei feminin Under
Ce generație frumoasă! România - între primele opt din lume la Campionatul Mondial de volei feminin Under

Politehnica Timisoara - Volei Feminin | Facebook

Doar Volei | Facebook

FOTO)Volei feminin| România, cu trei jucătoare de la CSM Târgoviște, a  pierdut în „optimi”, la CE, în Turcia | Realitatea de Dâmbovița
FOTO)Volei feminin| România, cu trei jucătoare de la CSM Târgoviște, a pierdut în „optimi”, la CE, în Turcia | Realitatea de Dâmbovița

România a ratat calificarea în optimile de finală ale Campionatului  European de volei feminin. Tricolorele au
România a ratat calificarea în optimile de finală ale Campionatului European de volei feminin. Tricolorele au