Home

promițătoare invenţie conversaţie roma tenis 2018 digi campanie piston Integra

Simona Halep va participa la turneul de tenis de la Moscova - Stiri.md

Video | Djokovic l-a făcut pe arbitru să întrerupă meciul său de la Roma:  "Cât mai vrei să jucăm? Te-am întrebat de 3 ori!"
Video | Djokovic l-a făcut pe arbitru să întrerupă meciul său de la Roma: "Cât mai vrei să jucăm? Te-am întrebat de 3 ori!"

WTA ROMA // A fost anunțat programul zilei de marți » Două românce  debutează la Foro Italico
WTA ROMA // A fost anunțat programul zilei de marți » Două românce debutează la Foro Italico

Tennis, Internazionali Roma 2018, torneo maschile Sky Sport (e Tv8), donne  SuperTennis | Digital-News.it
Tennis, Internazionali Roma 2018, torneo maschile Sky Sport (e Tv8), donne SuperTennis | Digital-News.it

Internazionali tennis Roma 2018: Zverev soffre ma batte Cilic 7-6, 7-5 e va  in finale con Nadal | Sky Sport
Internazionali tennis Roma 2018: Zverev soffre ma batte Cilic 7-6, 7-5 e va in finale con Nadal | Sky Sport

Amintirea cea mai frumoasă de la Roma?" Halep, răspuns interesant înainte  de startul turneului transmis de Digi Sport
Amintirea cea mai frumoasă de la Roma?" Halep, răspuns interesant înainte de startul turneului transmis de Digi Sport

Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma.  Simona,
Simona Halep - Garbine Muguruza 6-3, 4-6, 6-4, în semifinale la WTA Roma. Simona,

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Roma | Digi24

Simona Halep s-a calificat în turul al doilea la Roma | Digi24

Video | Djokovic l-a spulberat pe Dolgopolov la Roma. Meci cu scântei între  Nishikori și Lopez
Video | Djokovic l-a spulberat pe Dolgopolov la Roma. Meci cu scântei între Nishikori și Lopez

Câți bani poate câștiga Simona Halep la WTA Roma

Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a  calificat în semifinale
Svitolina continuă cursa pentru apărarea trofeului la Roma. Ucraineanca s-a calificat în semifinale

Tennis Internazionali di Roma 2022: tennisti, programma e dove vedere le  partite in tv
Tennis Internazionali di Roma 2022: tennisti, programma e dove vedere le partite in tv

Gabriela Ruse își vede șirul succeselor oprit la 13, după o prestație  lăudabilă la Palermo | EurActiv
Gabriela Ruse își vede șirul succeselor oprit la 13, după o prestație lăudabilă la Palermo | EurActiv

VIDEO + FOTO FA-BU-LOS! Simona Halep o învinge pe Maria Sharapova după un  meci dramatic! Cu cine și când joacă finala de la Roma
VIDEO + FOTO FA-BU-LOS! Simona Halep o învinge pe Maria Sharapova după un meci dramatic! Cu cine și când joacă finala de la Roma

A fost ciudat, nu stiu de ce!" Reactia Simonei Halep dupa ce a ajuns in  FINALA la Roma: momentul DIFICIL din partida cu Muguruza | Sport.ro
A fost ciudat, nu stiu de ce!" Reactia Simonei Halep dupa ce a ajuns in FINALA la Roma: momentul DIFICIL din partida cu Muguruza | Sport.ro

Internazionali BNL d'Italia 2018: torna il grande tennis a Roma

WTA ROMA. Organizatorii au anunțat programul de miercuri de la Roma » Când  se joacă meciul Simona Halep - Naomi Osaka
WTA ROMA. Organizatorii au anunțat programul de miercuri de la Roma » Când se joacă meciul Simona Halep - Naomi Osaka

Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA  de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"
Video Exclusiv | Simona Halep, după calificarea în sferturile turneului WTA de la Roma: "Nu e ușor să joc din nou după o pauză așa lungă"

Live Video&Text | Halep - Keys (14:00, Digi Sport 2). Meci pentru  calificarea în sferturile turneului de la Roma
Live Video&Text | Halep - Keys (14:00, Digi Sport 2). Meci pentru calificarea în sferturile turneului de la Roma

Maria Șarapova, adversara Simonei Halep în semifinale la Roma. Cu o  condiție | Digi24
Maria Șarapova, adversara Simonei Halep în semifinale la Roma. Cu o condiție | Digi24

Pierzătoare norocoasă la Roma, Gabriela Ruse a câștigat primul meci cu  ajutorul spectatorilor români: „M-am simțit ca la Fed Cup!” | Sport.ro
Pierzătoare norocoasă la Roma, Gabriela Ruse a câștigat primul meci cu ajutorul spectatorilor români: „M-am simțit ca la Fed Cup!” | Sport.ro

Video | Halep - Sharapova 4-6, 6-1, 6-4. Victorie uriașă după un meci de  pus în ramă. Simona, în finală la Roma!
Video | Halep - Sharapova 4-6, 6-1, 6-4. Victorie uriașă după un meci de pus în ramă. Simona, în finală la Roma!

Simona Halep Roma | Organizatorii au anunțat ora de start a meciului cu  Marketa Vondrousova
Simona Halep Roma | Organizatorii au anunțat ora de start a meciului cu Marketa Vondrousova

LIVE BLOG | Înfrângere dureroasă. Halep, învinsă din nou de Svitolina în  finala de la Roma,
LIVE BLOG | Înfrângere dureroasă. Halep, învinsă din nou de Svitolina în finala de la Roma,

Turneul de tenis de la Roma, la care participă și Simona Halep, începe azi  și se vede exclusiv la Digi Sport - TVmania.ro
Turneul de tenis de la Roma, la care participă și Simona Halep, începe azi și se vede exclusiv la Digi Sport - TVmania.ro

Accidentarea dură de la Roma a lăsat urme asupra Simonei Halep: "Teama este  permanentă!" - Eurosport
Accidentarea dură de la Roma a lăsat urme asupra Simonei Halep: "Teama este permanentă!" - Eurosport